MY CRAPS

The GRINCH.

23. prosince 2012 v 8:51 | Veronica

Tak co? Taky máte v plánu dívat se dneska v 11 na tuhle zelenou příšerku? :D Já ten film naprosto zbožňuju. Je tam sranda, romantika, i drama.. Obsahuje to prostě všechno.
Už se na to těším. :))

21. 11. 2011

21. listopadu 2011 v 12:16 | Veronica
Co na dnešní den říct? 7 hodin → NUDA.
Zkratoval počítač → no celkem sranda sledovat ty reakce ;).
Písemka z účetnictví nic moc a domů? Se vůbec netěším.
xx V

Modrý den RWE

8. června 2011 v 19:21 | Veronica
Ahojte človíčci.
Pro vás, kteří nevíte co to je, je to charitativní akce pořádaná společností RWE. A já na něj letos pojedu :D. koná se to v Novém městě na Moravě. Takže jeližko musíme vyjet z Liberce, musíme vstávat brzo. A proč? protože v půl 6 už vyjíždíme. No ale myslím, že to bude stát za to. Atrakce, jídlo, nanuky, balónky s héliem - no těšim se :D.
Jedeme v sobotu, takže se pokusím v neděli přidat fotky z Modrého Dne.

20,70,20 - Cool :D

28. dubna 2011 v 17:27 | Veronica
Jo, líbí se mi tam ty nuly proto jsem to sem musela dát :D

Bouřka...?

28. dubna 2011 v 14:04 | Veronica
Že by se mi konečně splnilo přání? :D
Upřímně, já miluju bouřku. Miluju koukat na blesky a potom ten sladký zvuk hřmění, mm ^^. No každopádně zatím byly asi jen 5 hromů takže doufám, že to bude i pokračovat :D.
Jinak dneska bez školy takže parádička, ale to co jsem se dozvěděla u doktorky mě taky extra nepotěšilo.

Hate teachers!

27. dubna 2011 v 11:06 | Veronica

Myslím, že nejsem jediný, komu to vadí. Každý má určitě srážku s svím učitelem. Alespoň jedním.
Je to fakt nefér. Holka, která je tu na intru a má protekci?! Tak to je na nic. Prý já jsem z města a mohla jsem s to zařídit nebo co. No tak to asi ani majzla když jsem byla nemocná. No nevadí, co s tím nadělám.
Jinak dneska je tu v Liberci hrozný dusno a já už chci domů a to mám ty nejhorší hodiny ještě před sebou. No uvidíme ^^.

Velikonoční den...?

25. dubna 2011 v 14:42 | Veronica
Takže... Velikonoční den 25. 4. 2011...
Nevím, co si každý pod tím dnem představuje ale pro mě je to jen mlácení a jezení sladkého (což není moc fajn ale párkrát do roka se to dopřát může) .
Já osobně jsem si dnešní den představovala trochu jinak. Už třetím rokem totiž protestuju proti mlácení na Velikonoce a jsem až do 12 zavřená doma a neotvírám. Jenže letos to bylo divné zakončení. Nějací kluci (mimochodem nalití jako prase :D) ve třičtvrtě na 1 oxidovali u nás před panelákem. No jenže my jsme se sestřenkou, která protestuje se mnou, museli jít k autu abysme jeli k babičce. No co se nestane. Ty kluci nás viděli a hned nás šli vyšlehat o.O. Doufám, že příští rok bude lepší ^_^.

Peroxid vs Tyčinky

28. února 2011 v 21:26 | Veronica
Přemýšlela jsem nad věcí jako je to, zda-li je lepší si čistit uši peroxidem nebo tyčinkama. Jednak jsem to dneska obojema dělala a zjistila jsem, že moje sympatie jsou velice náchylné k peroxidu.
Odstavec ohledně peroxidu? Ok. Myslím si, že peroxid je strašně jednoduchý. Nalijete si ho do ucha, lehnete si abyste měli hlavu v rovině, pak čekáte deset minut a bavíte se tím, jak vám to bublá v uchu a nemusíte dělat. Na konci si pak jen sednete, vylejete z ucha, vytřete pěnu a všechno je ok.
Odstavec ohledne tyčinek? Ten už moc chutný nebude. Podle mě jsou tyčinky svinstvo. Jednat u toho musíce moc pohybovat rukou, takže se u toho nadřete mnohem více než u čištění peroxidem. Nic méně to nemění nic na faktu, že když si čistíte uši tyčinkama můžete si ten maz zanést až moc dozadu a poté taky ohluchnout nebo vám může velice špatně zalehnout ucho a vy to už ani neodlehnete.
A to je přesně můj případ právě teď. Mám zalehlé ucho a přemýšlím, zda to do rána vyprchá nebo ne. Taky se vám stane, že máte ten pocit, že to ucho už nikdy nedáte pryč a snažíte se to rozchodit a pak nejdnou z ničeho nic BUM a na ucho slyšíte suprově jako dřív? Já myslím, že jo.

,,Krutilda" útočí

28. února 2011 v 11:24 | Veronica
Jak už to bývá všude, i já mám svojí cruelu, která mi momentálně neskutečně ničí život. Ať už to chci přijmout nebo ne, je to tak. Ale já už se nenechám zastrašovat a pokud si myslí, že jejími urážkami a chabými narážkami na to, že jsem při těle, mi nějak způsobů škodu nebo újmu na zdraví, tak se pekelně myslí. A to radím i vám všem. Každý při těle nebo i hubený má nějakého protivníka. Posylněte svou mysl a nenechte je, aby vám ničili život. Není to dobré. Pak se to projeví na vaší psychice apod. Proto si stůjte za svým a neenchte se šikanovat nebo urážet. I vaši protivníci mají slabou stránku. Zjistěte ji a uhoďte ji tam dřív, než se vás pokusí odrovnat.

I am back!

27. února 2011 v 0:54 | Veronica
Ok..Tak se vám tu hlásím opět v novém roce po půlročním školním prváckým utrpení ale zase zpět...
Moje body? Žádné. Opět bez kluka, opět sama a opět s velkou nadváhou.
Ptáte se co škola? No škola na nic, jak jinak. Prostě je to na houby a já přemýšlím, že asi na školství nejsem stavěná.
Budu se tu snažit přidávat pár hot článků z mého života boubelaté holky tak snad to bude fajn.
Pro dnešek se loučím a good night..
 
 

Reklama