Stesk po domově;

10. února 2017 v 16:00 | Veronika |  Au Pair v UK
Jestli vám někdo řekl, že jel dělat Au Pair a ani jednou se mu nezastesklo, tak vám lže. A nebo jsou to fakt jeden z těch typů lidí, co nemají skoro žádný emoce nebo jim na rodině nezáleží nebo od rodiny utíkají za lepším životem.

Můj první den při příjezdu byl v pohodě, ale od dalšío dne jsem skoro měsíc každý den brečela. Kdykoliv jsem volala s rodinou nebo si na to jen vzpomněla, tak jsem brečela jak malá holka. Není to jednoduchý, není. My Au Pairky to víme, takže pokud sem přijedete a chce se vám každý den brečet, brečte, nikdo vás za to odsuzovat nebude. Jediný, co udělat, je hlavně to nevzdávat. Když už jednou tu Au Pair dělat budete, nevzdávejte to tak rychle i kdyby se vám sebevíc stýskalo. Dělat Au Pair vám pomůže nejen s tím se osamostatnit, ale dobře vás to připraví i na život po práci jako Au Pair.

Upřímně si myslím, že jak se dostanete přes první dva týdny, tak budete v pohodě! Jde jen o to mít silnou vůli a opravdu to nevzdávat! Myslete na to, že to není těžké jen pro vás, ale i pro rodinu a především pro děti. Pro ně je totiž strašně divné, že je najednou v domě o člověka navíc

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama