Když vám na nervy nelezou jen děti;

5. února 2017 v 16:00 | Veronika |  Au Pair v UK
Co si budeme nalhávat - děti jsou pořádná práce a zároveň vám občas lezou tak strašně krkem, že byste se nejraději zavřeli ve skříni a celý den se s nimi nebavili. To bohužel ale jako Au Pairky nemůžeme, že.

Co je ale občas ještě víc otravnější je, když vám začnou lézt na nervy i rodiče.

Nejhlavnějším problémem občas je to, že vám věci oznamují třeba hodinu předem (např. vám v ten samý den, hodinu před hlídáním oznámí, že budete večer hlídat a že oni jdou ven). Nebo když se vás ani nezeptají, jestli máte čas, ale rovnou vám oznámí, že jim o víkendu musíte pomoct s oslavou narozenin.

Další otravnou věcí je, když ze sebe rodiče dělají chudáčky. Chápu, že třeba jsou trochu unavení a proto mají nás, Au Pairky, abychom jim pomohly, ale když vám skoro denně máma oznamuje, jak je strašně unavená a že děti jí ještě víc unavují, tak jako pardón, ale proč si ty děti pořizovali? My Au Pairky jsme ty, co jsou s těma dětma každý den a nestěžujeme si, že jsme unavené. To, že oni je mají jen o víkendu, kdy my Au Pairky máme konečně čas pro sebe, není přeci tak vyčerpávající, nebo jo?

Další věcí je ten britský suchý humor. Hodněkrát už se už i stalo, že s dětma mluví jako s dospělými (např. když se 5 letá holčička zeptá, proč se stmívá dříve, tak my jako Au Pairky bychom si vymyslely super pohádku o tom, jak je sluníčko unavené a jde spát dřív, ale host rodiče to občas berou tak, že se jich ptají na nějaký zákony a začnou jim to vysvětlovat jako dospělákovy s věděckými pojmy). Nebo když malá řekne tátovi, že je to její princ a že až vyroste, tak si ho vezme, a on ji na to odpoví, že to vůbec ne, že to je incest. Jak má 5 letá holka, která má ještě krásnou a čistou fantazii vědět, co je to incest a že si tatínka až bude dospělá vzít nemůže?


Našla by se spousta dalších věcí co by se dala vytknout, ale pro teď mě napadly jen tyhle. ☺
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama