Proč Au Pair?

31. ledna 2017 v 22:21 | Veronika |  Au Pair v UK
Proč jsem si vybrala Au Pair? A proč UK?

Asi bych začala tím, že jsem vždycky chtěla jet dělat Au Pair (alespoň to zkusit) a Anglie, především Londýn, je jedna z mých snových destinací, takže jsem věděla, že to můžu zkombinovat.

Když jsem v září 2015 dodělala na podruhé maturitu, tak jsem se rozhodla hned na to jít, najít si rodinu a odjet. Ano, jsem jedna z těch, co nevěděli co dělat se svým životem tak HEJ, JO, JEDEM SI DO ANGLIE K RODINĚ, KDE SKORO ZA NIC DOSTANEŠ PENÍZE A MŮŽEŠ VŠEM ŘÍKAT, ŽE JSI V ANGLII (jo, to jsem ale ještě nevěděla, že dělat Au Pair není vůbec taková sranda, jak každý říká). Zaregistrovala jsem se na AuPairWorld.com a hned za dva dny jsem si našla svou rodinku. První, která mi psala, byla z Birminghamu - daleko od Londýna, takže tu jsem hned odmítla. Druhá rodinka (u které jsem doteď) bydlí v městečku St Albans, které se nachází v Hertfordshire, asi 20 minut vlakem od centra Londýna, takže jsem řekla ano.

S rodinkou jsme si psali asi 3 dny, pak měli Skype hovor a týden na to už jsem letěla do Anglie. Všechno se to seběhlo hrozně rychle. Ale nelituji toho. Jsem u rodinky co má dvě holčičky a kocoura, jsem tu už rok a něco a opravdu mě berou jako člena rodiny. Nemůžu si stěžovat.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama