Únor 2011

Peroxid vs Tyčinky

28. února 2011 v 21:26 | Veronica |  MY CRAPS
Přemýšlela jsem nad věcí jako je to, zda-li je lepší si čistit uši peroxidem nebo tyčinkama. Jednak jsem to dneska obojema dělala a zjistila jsem, že moje sympatie jsou velice náchylné k peroxidu.
Odstavec ohledně peroxidu? Ok. Myslím si, že peroxid je strašně jednoduchý. Nalijete si ho do ucha, lehnete si abyste měli hlavu v rovině, pak čekáte deset minut a bavíte se tím, jak vám to bublá v uchu a nemusíte dělat. Na konci si pak jen sednete, vylejete z ucha, vytřete pěnu a všechno je ok.
Odstavec ohledne tyčinek? Ten už moc chutný nebude. Podle mě jsou tyčinky svinstvo. Jednat u toho musíce moc pohybovat rukou, takže se u toho nadřete mnohem více než u čištění peroxidem. Nic méně to nemění nic na faktu, že když si čistíte uši tyčinkama můžete si ten maz zanést až moc dozadu a poté taky ohluchnout nebo vám může velice špatně zalehnout ucho a vy to už ani neodlehnete.
A to je přesně můj případ právě teď. Mám zalehlé ucho a přemýšlím, zda to do rána vyprchá nebo ne. Taky se vám stane, že máte ten pocit, že to ucho už nikdy nedáte pryč a snažíte se to rozchodit a pak nejdnou z ničeho nic BUM a na ucho slyšíte suprově jako dřív? Já myslím, že jo.

,,Krutilda" útočí

28. února 2011 v 11:24 | Veronica |  MY CRAPS
Jak už to bývá všude, i já mám svojí cruelu, která mi momentálně neskutečně ničí život. Ať už to chci přijmout nebo ne, je to tak. Ale já už se nenechám zastrašovat a pokud si myslí, že jejími urážkami a chabými narážkami na to, že jsem při těle, mi nějak způsobů škodu nebo újmu na zdraví, tak se pekelně myslí. A to radím i vám všem. Každý při těle nebo i hubený má nějakého protivníka. Posylněte svou mysl a nenechte je, aby vám ničili život. Není to dobré. Pak se to projeví na vaší psychice apod. Proto si stůjte za svým a neenchte se šikanovat nebo urážet. I vaši protivníci mají slabou stránku. Zjistěte ji a uhoďte ji tam dřív, než se vás pokusí odrovnat.

I am back!

27. února 2011 v 0:54 | Veronica |  MY CRAPS
Ok..Tak se vám tu hlásím opět v novém roce po půlročním školním prváckým utrpení ale zase zpět...
Moje body? Žádné. Opět bez kluka, opět sama a opět s velkou nadváhou.
Ptáte se co škola? No škola na nic, jak jinak. Prostě je to na houby a já přemýšlím, že asi na školství nejsem stavěná.
Budu se tu snažit přidávat pár hot článků z mého života boubelaté holky tak snad to bude fajn.
Pro dnešek se loučím a good night..