Peroxid vs Tyčinky

28. února 2011 v 21:26 | Veronica |  MY CRAPS
Přemýšlela jsem nad věcí jako je to, zda-li je lepší si čistit uši peroxidem nebo tyčinkama. Jednak jsem to dneska obojema dělala a zjistila jsem, že moje sympatie jsou velice náchylné k peroxidu.
Odstavec ohledně peroxidu? Ok. Myslím si, že peroxid je strašně jednoduchý. Nalijete si ho do ucha, lehnete si abyste měli hlavu v rovině, pak čekáte deset minut a bavíte se tím, jak vám to bublá v uchu a nemusíte dělat. Na konci si pak jen sednete, vylejete z ucha, vytřete pěnu a všechno je ok.
Odstavec ohledne tyčinek? Ten už moc chutný nebude. Podle mě jsou tyčinky svinstvo. Jednat u toho musíce moc pohybovat rukou, takže se u toho nadřete mnohem více než u čištění peroxidem. Nic méně to nemění nic na faktu, že když si čistíte uši tyčinkama můžete si ten maz zanést až moc dozadu a poté taky ohluchnout nebo vám může velice špatně zalehnout ucho a vy to už ani neodlehnete.
A to je přesně můj případ právě teď. Mám zalehlé ucho a přemýšlím, zda to do rána vyprchá nebo ne. Taky se vám stane, že máte ten pocit, že to ucho už nikdy nedáte pryč a snažíte se to rozchodit a pak nejdnou z ničeho nic BUM a na ucho slyšíte suprově jako dřív? Já myslím, že jo.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama