Září 2010

I kissed you,you kissed me...

26. září 2010 v 22:49 | Verča |  MY CRAPS
veryk-meryk.blog.cz

ZDAREC!

Dneska spaní u Pavly :P. Je celkem směšné pořád poslouchat dokola jedny a ty samé věci,jelikož dělá video :D. Ale to jak se z toho rozčiluje je nezapomenutelné :D. Jinak po dlouhé době pokec s Adamem,fajný :P.Jinak zejtra nic moc nechystám,jen jsem chtěla jet do města,ale asi nepojedu. No tak si od mamky a ségry nechám alespoň něco přivést :)). Jen doufám,že půjdou na nudle,wrawr :D. No to by mohlo bejt vše,tak GN honeys :).

Verča

Začínám shromažďovat strašně moc pětek...

26. září 2010 v 0:08 | Verča |  MY CRAPS
veryk-meryk.blog.cz
Konečně jedna dobrá zpráva...:P
A to ta,že je v pondělí volno ;). Díky bohu. Už mi z té školy začíná hrabat. Začínám shromažďovat strašně moc pětek a bojim se,že to nedám :D. A jsem líná se učit a to bude asi moje největší chyba co dělám :). Ale tak já začnu,určitě jo,jen jsem teď měla plnou...No vlastně MÁM plnou hlavu čtení :D. Tak já se to pokusím dočíst a pak se začnu učit. Snad..:P. Jinak ve třídě už všichni viděli moje geniální videa = TRAPAS :D. Ne jako tak jít k tabuli a že vám spolužák řekne: ,,Hezký video,Verčo" :D no jako a celá třída chytne výtlem,to není nejlepší :D.
Verča

Mohombi - Bumpy Ride

26. září 2010 v 0:02 | Verča |  VIDEA
Prostě dokonalá,skvělá,jedinečná!
Momentálně pořád v mém playlistu :)
Je krásná a já jí žeru!


15/09/10

15. září 2010 v 18:32 | Veronique |  MY CRAPS
veryk-meryk.blog.cz
Takže pár informací z mého nudného života.
Škola mi dává pěkně zabrat. Jako docela fuška :/. Kluci jsou paka,to jsem už zjistila. Mám  ráda mojí 1.C :). Myslela jsem,že to nedám ale jo,je to fajn třída a jsem za ní hrozně ráda :). Jinak v pátek možná porazím do Áčka,teda pokud to vyjde :). A pokud vyjde i to,že budu spát u Verči,tak budu ta nejšťastnější :).Jinak moje spolusedící Míša je totálně dokonalá ženská ^^. Jinak mám v plánu jít na cating na modeling :DD. Já vim,asi si říkáte jak holka jako já něco takovýho může udělat,ale tak proč ne,bude to sranda :D. Jinak jsem zjistila,že nesnášim ELK (psaní všema 10) a IT (informační techniku = informatika). Nebo třeba fyzika,grr. Ale jinak všechno ok,jen zeměpis je celkem na nic ;). No to by bylo z mého nudného života asi všechno. Jen,že tak TROCHU teď nepobírám vztahy mích kamarádů :D. Všem se to rozpadá,pff. Proto asi nemám kluka nebo co :). No to by bylo dneska všechno :).

xoxo Veronique

Harmonizační dny..

3. září 2010 v 16:18 | Veronique |  MY CRAPS
veryk-meryk.blog.cz

ČUSKA :)

Takže asi bych začala tím,že jdu dneska večer do klubu abych se trochu odreagovala od toho shonu ve škole. Pak začnu tím,že až do pondělí pojedu na HARMONIZÁK ( Jedeme na tři dny do Bedřichova,kde budeme spáš na pokojích,chodit na debilní túry :D, půjdeme do vodárny a taky se budeme,jak říká Bystra (Učitelka :D) seznamovat a hrát seznamovací hry,no to bude krása,fakt že jo :D).Jinak na škole celkem shon,jak jsem už psala :D. Lítáme z učebny do učebny,posloucháme něco co vůbec nechápeme a učíme se něco,coo zatim nechápeme,takže je to celkem parádička :D. A jinak skoro všechny ze třídy už znám,tak je mi tak pomalu ale jistě fajn :).
xoxo Veronique

Little like...

2. září 2010 v 18:28 | Veronique |  MY CRAPS
veryk-meryk.blog.cz
Novinky z mého školského života prváka? No asi žádné :). Jen mě dneska totálně dopálil Ondra! :D Jako to mě fakt naštval! Ale jinak němčina byla naprosto dokonalá ^^. Budu mít ráda čtvrteční němčiny :). Ve třídě už je to celkem v pohodě,čekala jsem,že to bude horší,ale není,je to hrozně fajne :). Nejdřiv jsem jí teda totálně nenáviděla,protože mě nasrali ty kr*vky barbienský co furt samí: ,,Já tam nechci" , ,,Už tam nechci chodit,je to blázinec",omg,tak co tam lezou když maj takový debilní připomínky?Prostě tohle nikdy nepochopim jestli jsou blbý nebo vážně navedený,především blondýny :!.Ale tak co,odsuzovat je nebudu,třeba jsou ok ;)...Jinak už se moc těšim na zejtra až ty moje kulichy zas uvidim ^^.
xoxo Veronique

Lindsay Lohan: "Chci být zase hvězda!"

1. září 2010 v 16:46 | Veronique
veryk-meryk.blog.cz
Zdá se, že pobyt ve vězení herečku opravdu změnil! Veřejně teď totiž prohlašuje, že svého chování hluboce lituje a touží se vrátit tam, kde byla před rokem 2007 - mezi top Hollywoodské stars!
"Každý koho znám říká, že jsem se prostě nechala strhnout nesprávnými lidmi, že já taková ve skutečnosti nejsem. A já si to myslím také," svěřila se Lindsay (24) s tím, že si o sobě myslí, že je dobrý člověk.

"Chci zpátky mou kariéru, chci být star. Přeji si, aby mě kolegové zase uznávali a abych měla opět svoje fanoušky. Chci točit filmy!"

Lindsay tvrdí, že pokud se kvůli natáčení bude muset vzdát divokého party života, nebude s tím mít problém: "Musím se vzdát chození do klubů? Ráda to udělám! Vím, že jsem dobrá herečka a chci to všem dokázat!"

Podle Lindsay může každý člověk občas šlápnout vedle, důležité ale je, aby si svou chybu uvědomil: "Možná jsem na to mohla přijít dřív, ale jsem ráda, že moje závislost nedošla tak daleko, že bych se z ní nedokázala dostat. Chybami se člověk učí!"

Lindsay se poprvé dostala do problémů se zákonem v roce 2007! To ji policie přistihla, jak řídí pod vlivem alkoholu a drog. Soud jí proto nařídil, aby docházela na pravidelné terapie! Tam ale herečka nechodila, soudkyně jí tedy letos v červenci poslala na 3 měsíce do vězení, kde Lindsay nakonec strávila jen 13 dní a dalších 23 dnů si odpykala v léčebně pro závislé. Náklonnost k pití zdědila po matce alkoholičce a drogy do jejího života přinesl otec, který je na nich dlouhodobě závislý!

Mark Selinger (2003)

1. září 2010 v 16:43 | Veronique
imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Mark Chessum (2003)

1. září 2010 v 16:43 | Veronique
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com

Kwaku Alston (2003)

1. září 2010 v 16:43 | Veronique
imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com imagebam.com